GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Elbasan, Shqipëri Aeroporti Adem Jashari

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:14ElbasanStacioni Elbasan

08:03TiranëStacioni Tiranë

Star Bus Korça
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Albani ToursPritja: 57 minuta
3

09:00TiranëStacioni Tiranë

12:30PrishtinëAeroporti Adem Jashari

Albani Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 16 minuta
Çmimi total: 15
1

07:15ElbasanStacioni Elbasan

08:04TiranëStacioni Tiranë

Tirana Bus
250Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Albani ToursPritja: 56 minuta
3

09:00TiranëStacioni Tiranë

12:30PrishtinëAeroporti Adem Jashari

Albani Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 15 minuta
Çmimi total: 15
1

07:30ElbasanStacioni Elbasan

08:19TiranëStacioni Tiranë

Trans El
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Albani ToursPritja: 41 minuta
3

09:00TiranëStacioni Tiranë

12:30PrishtinëAeroporti Adem Jashari

Albani Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë
Çmimi total: 15
1

07:45ElbasanStacioni Elbasan

08:34TiranëStacioni Tiranë

Tirana Bus
250Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Albani ToursPritja: 26 minuta
3

09:00TiranëStacioni Tiranë

12:30PrishtinëAeroporti Adem Jashari

Albani Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 45 minuta
Çmimi total: 15
1

07:53ElbasanStacioni Elbasan

08:42TiranëStacioni Tiranë

Shqiponja Trans
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Albani ToursPritja: 18 minuta
3

09:00TiranëStacioni Tiranë

12:30PrishtinëAeroporti Adem Jashari

Albani Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 37 minuta
Çmimi total: 15
1

10:14ElbasanStacioni Elbasan

11:03TiranëStacioni Tiranë

Star Bus Korça
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Kei-ReisenPritja: 57 minuta
3

12:00TiranëStacioni Tiranë

15:30PrishtinëAeroporti Adem Jashari

Kei-Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 16 minuta
Çmimi total: 15
1

10:14ElbasanStacioni Elbasan

11:03TiranëStacioni Tiranë

Star Bus Korça
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Kei-ReisenPritja: 57 minuta
3

12:00TiranëStacioni Tiranë

15:30PrishtinëAeroporti Adem Jashari

Kei-Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 16 minuta
Çmimi total: 15
1

10:15ElbasanStacioni Elbasan

11:04TiranëStacioni Tiranë

Tirana Bus
250Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Kei-ReisenPritja: 56 minuta
3

12:00TiranëStacioni Tiranë

15:30PrishtinëAeroporti Adem Jashari

Kei-Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 15 minuta
Çmimi total: 15
1

10:23ElbasanStacioni Elbasan

11:12TiranëStacioni Tiranë

Shqiponja Trans
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Kei-ReisenPritja: 48 minuta
3

12:00TiranëStacioni Tiranë

15:30PrishtinëAeroporti Adem Jashari

Kei-Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 7 minuta
Çmimi total: 15
1

10:24ElbasanStacioni Elbasan

11:13TiranëStacioni Tiranë

Green Bus Travel
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Kei-ReisenPritja: 47 minuta
3

12:00TiranëStacioni Tiranë

15:30PrishtinëAeroporti Adem Jashari

Kei-Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 6 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.