GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Durrës, Shqipëri Selenice, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

12:45DurrësStacioni Durrës

17:24SeleniceStacioni Selenice

17:33Ersekë

Xhejni Travel
?Lekë

12:15Tiranë

12:50DurrësStacioni Durrës

15:53SeleniceStacioni Selenice

Star - Trans - Or
?Lekë

14:15Tiranë

14:50DurrësStacioni Durrës

17:53SeleniceStacioni Selenice

Star - Trans - Or
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:20DurrësStacioni Durrës

15:29LushnjeStacioni Lushnje

Niagara-Kr
?Lekë
2
Ndërrim në: Star - Trans - OrPritja: 24 minuta
3

15:53LushnjeStacioni Lushnje

17:53SeleniceStacioni Selenice

Star - Trans - Or
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 33 minuta
1

14:29DurrësStacioni Durrës

15:25LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Star - Trans - OrPritja: 28 minuta
3

15:53LushnjeStacioni Lushnje

17:53SeleniceStacioni Selenice

Star - Trans - Or
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 24 minuta
1

14:35DurrësStacioni Durrës

15:38LushnjeStacioni Lushnje

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Star - Trans - OrPritja: 15 minuta
3

15:53LushnjeStacioni Lushnje

17:53SeleniceStacioni Selenice

Star - Trans - Or
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 18 minuta
1

14:35DurrësStacioni Durrës

15:38LushnjeStacioni Lushnje

Koha Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: Star - Trans - OrPritja: 15 minuta
3

15:53LushnjeStacioni Lushnje

17:53SeleniceStacioni Selenice

Star - Trans - Or
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 18 minuta
1

14:35DurrësStacioni Durrës

15:38LushnjeStacioni Lushnje

Ensilv -Bus
?Lekë
2
Ndërrim në: Star - Trans - OrPritja: 15 minuta
3

15:53LushnjeStacioni Lushnje

17:53SeleniceStacioni Selenice

Star - Trans - Or
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 18 minuta
1

14:35DurrësStacioni Durrës

15:38LushnjeStacioni Lushnje

Poliçani Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Star - Trans - OrPritja: 15 minuta
3

15:53LushnjeStacioni Lushnje

17:53SeleniceStacioni Selenice

Star - Trans - Or
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 18 minuta
1

14:35DurrësStacioni Durrës

15:38LushnjeStacioni Lushnje

Tepelena-Transport
?Lekë
2
Ndërrim në: Star - Trans - OrPritja: 15 minuta
3

15:53LushnjeStacioni Lushnje

17:53SeleniceStacioni Selenice

Star - Trans - Or
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 18 minuta
1

14:35DurrësStacioni Durrës

15:38LushnjeStacioni Lushnje

Fjoart Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Star - Trans - OrPritja: 15 minuta
3

15:53LushnjeStacioni Lushnje

17:53SeleniceStacioni Selenice

Star - Trans - Or
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 18 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.