GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Durrës, Shqipëri Roskovec, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:15Tiranë

14:41DurrësStacioni Durrës

16:40RoskovecStacioni Roskovec

Lentin 2015
?Lekë

15:15Tiranë

15:41DurrësStacioni Durrës

17:40RoskovecStacioni Roskovec

Lentin 2015
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:20DurrësStacioni Durrës

15:29LushnjeStacioni Lushnje

Niagara-Kr
?Lekë
2
Ndërrim në: Lentin 2015Pritja: 11 minuta
3

15:40LushnjeStacioni Lushnje

16:40RoskovecStacioni Roskovec

Lentin 2015
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 20 minuta
1

14:29DurrësStacioni Durrës

15:25LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Lentin 2015Pritja: 15 minuta
3

15:40LushnjeStacioni Lushnje

16:40RoskovecStacioni Roskovec

Lentin 2015
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 11 minuta
1

15:20DurrësStacioni Durrës

16:23LushnjeStacioni Lushnje

Koha Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: Lentin 2015Pritja: 17 minuta
3

16:40LushnjeStacioni Lushnje

17:40RoskovecStacioni Roskovec

Lentin 2015
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 20 minuta
1

15:25DurrësStacioni Durrës

16:28LushnjeStacioni Lushnje

Trans-Sopoti
?Lekë
2
Ndërrim në: Lentin 2015Pritja: 12 minuta
3

16:40LushnjeStacioni Lushnje

17:40RoskovecStacioni Roskovec

Lentin 2015
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 15 minuta
1

15:29DurrësStacioni Durrës

16:25LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Lentin 2015Pritja: 15 minuta
3

16:40LushnjeStacioni Lushnje

17:40RoskovecStacioni Roskovec

Lentin 2015
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 11 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.