GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vorë, Shqipëri Roskovec, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

05:00Tiranë

05:17VorëStacioni Vorë

07:25RoskovecStacioni Roskovec

Arjani
?Lekë

10:00Tiranë

10:17VorëStacioni Vorë

12:25RoskovecStacioni Roskovec

Arjani
?Lekë

11:30Tiranë

11:47VorëStacioni Vorë

13:55RoskovecStacioni Roskovec

Arjani
?Lekë

12:15Tiranë

12:32VorëStacioni Vorë

14:40RoskovecStacioni Roskovec

Lentin 2015
?Lekë

13:30Tiranë

13:47VorëStacioni Vorë

15:55RoskovecStacioni Roskovec

Arjani
?Lekë

14:15Tiranë

14:32VorëStacioni Vorë

16:40RoskovecStacioni Roskovec

Lentin 2015
?Lekë

15:15Tiranë

15:32VorëStacioni Vorë

17:40RoskovecStacioni Roskovec

Lentin 2015
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:46VorëStacioni Vorë

10:09DurrësStacioni Durrës

Bulqiza Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: ArjaniPritja: 17 minuta
3

10:26DurrësStacioni Durrës

12:25RoskovecStacioni Roskovec

Arjani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 39 minuta
1

09:47VorëStacioni Vorë

10:05DurrësStacioni Durrës

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: ArjaniPritja: 21 minuta
3

10:26DurrësStacioni Durrës

12:25RoskovecStacioni Roskovec

Arjani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 38 minuta
1

09:47VorëStacioni Vorë

10:05DurrësStacioni Durrës

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: ArjaniPritja: 21 minuta
3

10:26DurrësStacioni Durrës

12:25RoskovecStacioni Roskovec

Arjani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 38 minuta
1

09:47VorëStacioni Vorë

11:08LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: ArjaniPritja: 17 minuta
3

11:25LushnjeStacioni Lushnje

12:25RoskovecStacioni Roskovec

Arjani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 38 minuta
1

09:57VorëStacioni Vorë

10:15DurrësStacioni Durrës

Piko Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: ArjaniPritja: 11 minuta
3

10:26DurrësStacioni Durrës

12:25RoskovecStacioni Roskovec

Arjani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 28 minuta
1

09:57VorëStacioni Vorë

10:15DurrësStacioni Durrës

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: ArjaniPritja: 11 minuta
3

10:26DurrësStacioni Durrës

12:25RoskovecStacioni Roskovec

Arjani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 28 minuta
1

10:05VorëStacioni Vorë

11:15LushnjeStacioni Lushnje

Tibe Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: ArjaniPritja: 10 minuta
3

11:25LushnjeStacioni Lushnje

12:25RoskovecStacioni Roskovec

Arjani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 20 minuta
1

11:17VorëStacioni Vorë

11:35DurrësStacioni Durrës

Tisa Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: ArjaniPritja: 21 minuta
3

11:56DurrësStacioni Durrës

13:55RoskovecStacioni Roskovec

Arjani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 38 minuta
1

11:17VorëStacioni Vorë

11:35DurrësStacioni Durrës

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: ArjaniPritja: 21 minuta
3

11:56DurrësStacioni Durrës

13:55RoskovecStacioni Roskovec

Arjani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 38 minuta
1

11:17VorëStacioni Vorë

11:38DurrësStacioni Durrës

Riki Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: ArjaniPritja: 18 minuta
3

11:56DurrësStacioni Durrës

13:55RoskovecStacioni Roskovec

Arjani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 38 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.