GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Durrës, Shqipëri Mollaj, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

12:45DurrësStacioni Durrës

16:51MollajStacioni Mollaj

17:33Ersekë

Xhejni Travel
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:36DurrësStacioni Durrës

09:11TiranëStacioni Tiranë

Poliçani Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Er - TransPritja: 49 minuta
3

10:00TiranëStacioni Tiranë

13:14MollajStacioni Mollaj

Er - Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 38 minuta
1

08:43DurrësStacioni Durrës

09:18TiranëStacioni Tiranë

Gea Shpk
?Lekë
2
Ndërrim në: Er - TransPritja: 42 minuta
3

10:00TiranëStacioni Tiranë

13:14MollajStacioni Mollaj

Er - Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 31 minuta
1

08:44DurrësStacioni Durrës

09:19TiranëStacioni Tiranë

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Er - TransPritja: 41 minuta
3

10:00TiranëStacioni Tiranë

13:14MollajStacioni Mollaj

Er - Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 30 minuta
1

08:45DurrësStacioni Durrës

12:35KorçëStacioni Korçë

Metro Al Travel
?€
2
Ndërrim në: Er - TransPritja: 25 minuta
3

13:00KorçëStacioni Korçë

13:11MollajStacioni Mollaj

Er - Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 26 minuta
1

08:45DurrësStacioni Durrës

12:35KorçëStacioni Korçë

Metro Al Travel
?€
2
Ndërrim në: Arstar ToursPritja: 25 minuta
3

13:00KorçëStacioni Korçë

13:11MollajStacioni Mollaj

Arstar Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 26 minuta
1

08:45DurrësStacioni Durrës

12:35KorçëStacioni Korçë

Metro Al Travel
?€
2
Ndërrim në: Melesini TransPritja: 25 minuta
3

13:00KorçëStacioni Korçë

13:11MollajStacioni Mollaj

Melesini Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 26 minuta
1

08:45DurrësStacioni Durrës

12:35KorçëStacioni Korçë

Metro Al Travel
?€
2
Ndërrim në: Er - TransPritja: 28 minuta
3

13:03KorçëStacioni Korçë

13:14MollajStacioni Mollaj

Er - Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 29 minuta
1

08:45DurrësStacioni Durrës

10:25LibrazhdStacioni Librazhd

Metro Al Travel
?€
2
Ndërrim në: Er - TransPritja: 48 minuta
3

11:13LibrazhdStacioni Librazhd

13:14MollajStacioni Mollaj

Er - Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 29 minuta
1

08:46DurrësStacioni Durrës

09:15TiranëStacioni Tiranë

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Er - TransPritja: 45 minuta
3

10:00TiranëStacioni Tiranë

13:14MollajStacioni Mollaj

Er - Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 28 minuta
1

08:52DurrësStacioni Durrës

09:27TiranëStacioni Tiranë

Skendi-2014
?Lekë
2
Ndërrim në: Er - TransPritja: 33 minuta
3

10:00TiranëStacioni Tiranë

13:14MollajStacioni Mollaj

Er - Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 22 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.