GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prrenjas, Shqipëri Mollaj, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:00Durrës

08:31PrrenjasStacioni Prrenjas

10:06MollajStacioni Mollaj

10:48Ersekë

Xhejni Travel
?Lekë

10:00Tiranë

11:39PrrenjasStacioni Prrenjas

13:14MollajStacioni Mollaj

13:56Ersekë

Er - Trans
?Lekë

12:45Durrës

15:16PrrenjasStacioni Prrenjas

16:51MollajStacioni Mollaj

17:33Ersekë

Xhejni Travel
?Lekë

14:30Tiranë

16:09PrrenjasStacioni Prrenjas

17:44MollajStacioni Mollaj

18:26Ersekë

Er - Trans
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:20PrrenjasStacioni Prrenjas

11:44KorçëStacioni Korçë

Trans Kela
?Lekë
2
Ndërrim në: Er - TransPritja: 16 minuta
3

12:00KorçëStacioni Korçë

12:11MollajStacioni Mollaj

Er - Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 51 minuta
1

10:24PrrenjasStacioni Prrenjas

11:48KorçëStacioni Korçë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Er - TransPritja: 12 minuta
3

12:00KorçëStacioni Korçë

12:11MollajStacioni Mollaj

Er - Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 47 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.