GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Mollaj, Shqipëri Prrenjas, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

12:30Ersekë

13:12MollajStacioni Mollaj

14:47PrrenjasStacioni Prrenjas

16:26Tiranë

Eno Sh.P.K
?Lekë

13:30Ersekë

14:12MollajStacioni Mollaj

15:47PrrenjasStacioni Prrenjas

18:18Durrës

Auto Duka Trans
?Lekë

14:00Ersekë

14:42MollajStacioni Mollaj

16:17PrrenjasStacioni Prrenjas

18:48Durrës

Xhejni Travel
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:40MollajStacioni Mollaj

10:51KorçëStacioni Korçë

Morava 94
?Lekë
2
Ndërrim në: Demokracia 95Pritja: 9 minuta
3

11:00KorçëStacioni Korçë

12:24PrrenjasStacioni Prrenjas

Demokracia 95
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 44 minuta
1

10:40MollajStacioni Mollaj

10:51KorçëStacioni Korçë

Morava 94
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 9 minuta
3

11:00KorçëStacioni Korçë

12:24PrrenjasStacioni Prrenjas

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 44 minuta
1

10:40MollajStacioni Mollaj

10:51KorçëStacioni Korçë

Morava 94
?Lekë
2
Ndërrim në: BitriPritja: 9 minuta
3

11:00KorçëStacioni Korçë

12:24PrrenjasStacioni Prrenjas

Bitri
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 44 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.