GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Durrës, Shqipëri Mitrovicë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

17:30DurrësStacioni Durrës

00:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

Vellezrit Thaqi
?€

18:00DurrësStacioni Durrës

00:30MitrovicëStacioni Mitrovicë

Union
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:00DurrësStacioni Durrës

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
15€
2
Ndërrim në: Blendi ReisenPritja: 45 minuta
3

15:15PrishtinëStacioni Prishtinë

16:03MitrovicëStacioni Mitrovicë

Blendi Reisen
1.8€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 3 minuta
Çmimi total: 15
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.