GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Durrës, Shqipëri Dhërmi, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:00Tiranë

13:35DurrësStacioni Durrës

16:34DhërmiStacioni Dhërmi

16:58Himarë

Riviera Tours
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:05DurrësStacioni Durrës

14:08LushnjeStacioni Lushnje

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 30 minuta
3

14:38LushnjeStacioni Lushnje

16:34DhërmiStacioni Dhërmi

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 29 minuta
1

13:05DurrësStacioni Durrës

14:08LushnjeStacioni Lushnje

Koha Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 30 minuta
3

14:38LushnjeStacioni Lushnje

16:34DhërmiStacioni Dhërmi

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 29 minuta
1

13:05DurrësStacioni Durrës

14:08LushnjeStacioni Lushnje

Fjoart Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 30 minuta
3

14:38LushnjeStacioni Lushnje

16:34DhërmiStacioni Dhërmi

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 29 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.