GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Durrës, Shqipëri Basel, Zvicër

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

18:30DurrësStacioni Durrës

00:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: Gmica TravelPritja: 4 orë, 30 minuta
3

04:30PrishtinëStacioni Prishtinë

04:29BaselStacioni Basel

Gmica Travel
100€
Kohëzgjatja totale:~33 orë, 59 minuta
Çmimi total: 115

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.