GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Drenas, Kosovë Tiranë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:00DrenasStacioni Drenas

13:50PrishtinëStacioni Prishtinë

Albi Tours
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arbeni ToursPritja: 40 minuta
3

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

18:30TiranëStacioni Tiranë

Arbeni Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 30 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.