GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Dortmund, Gjermani Krujë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:00DortmundStacioni Dortmund

04:59TiranëStacioni Tiranë

Osumi Travel
100€
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 2 orë, 1 minuta
3

07:00TiranëStacioni Tiranë

07:56KrujëStacioni Krujë

Shpresa - AL SH.P.K
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 56 minuta
1

05:00DortmundStacioni Dortmund

04:59TiranëStacioni Tiranë

Osumi Travel
100€
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 3 orë, 1 minuta
3

08:00TiranëStacioni Tiranë

08:56KrujëStacioni Krujë

Shpresa - AL SH.P.K
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~27 orë, 56 minuta
1

05:00DortmundStacioni Dortmund

04:59TiranëStacioni Tiranë

Osumi Travel
100€
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 4 orë, 1 minuta
3

09:00TiranëStacioni Tiranë

09:56KrujëStacioni Krujë

Shpresa - AL SH.P.K
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~28 orë, 56 minuta
1

05:00DortmundStacioni Dortmund

04:59TiranëStacioni Tiranë

Osumi Travel
100€
2
Ndërrim në: A & A-TransPritja: 5 orë, 1 minuta
3

10:00TiranëStacioni Tiranë

10:56KrujëStacioni Krujë

A & A-Trans
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~29 orë, 56 minuta
1

05:00DortmundStacioni Dortmund

04:59TiranëStacioni Tiranë

Osumi Travel
100€
2
Ndërrim në: A & A-TransPritja: 6 orë, 1 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

11:56KrujëStacioni Krujë

A & A-Trans
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~30 orë, 56 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.