GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Dibër, Maqedonia e Veriut Veronë, Itali

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:30DibërStacioni Dibër

12:45ShkupStacioni Shkup

Gazmend Turist
200den
2
Ndërrim në: Hisar Tours SkopjePritja: 3 orë, 55 minuta
3

16:40ShkupStacioni Shkup

10:40VeronëStacioni Veronë

Hisar Tours Skopje
?€
Kohëzgjatja totale:~24 orë, 10 minuta
1

12:20DibërStacioni Dibër

14:35ShkupStacioni Shkup

Gazmend Turist
200den
2
Ndërrim në: Hisar Tours SkopjePritja: 2 orë, 5 minuta
3

16:40ShkupStacioni Shkup

10:40VeronëStacioni Veronë

Hisar Tours Skopje
?€
Kohëzgjatja totale:~22 orë, 20 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.