GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Cyrih, Zvicër Tiranë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

20:00CyrihStacioni Cyrih

19:59PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
100€
2
Ndërrim në: Albani ToursPritja: 2 orë, 1 minuta
3

22:00PrishtinëStacioni Prishtinë

03:00TiranëStacioni Tiranë

Albani Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~31 orë
Çmimi total: 115
1

20:00CyrihStacioni Cyrih

19:59PrizrenStacioni Prizren

Sharr Travel
100€
2
Ndërrim në: Albani ToursPritja: 3 orë, 11 minuta
3

23:10PrizrenStacioni Prizren

02:00TiranëStacioni Tiranë

Albani Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~30 orë
Çmimi total: 115

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.