GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Cyrih, Zvicër Aeroporti Adem Jashari

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

20:00CyrihStacioni Cyrih

19:59PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
100€
2
Ndërrim në: Trafiku UrbanPritja: 1 orë, 1 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:45PrishtinëAeroporti Adem Jashari

Trafiku Urban
3€

Informata

Kohëzgjatja totale:~25 orë, 45 minuta
Çmimi total: 103
1

20:00CyrihStacioni Cyrih

19:59PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
100€
2
Ndërrim në: Trafiku UrbanPritja: 3 orë, 1 minuta
3

23:00PrishtinëStacioni Prishtinë

23:45PrishtinëAeroporti Adem Jashari

Trafiku Urban
3€

Informata

Kohëzgjatja totale:~27 orë, 45 minuta
Çmimi total: 103

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.