GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Çarshovë, Shqipëri Tiranë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:47ÇarshovëStacioni Çarshovë

10:20KorçëStacioni Korçë

Morava 94
?Lekë
2
Ndërrim në: Demokracia 95Pritja: 40 minuta
3

11:00KorçëStacioni Korçë

14:03TiranëStacioni Tiranë

Demokracia 95
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 16 minuta
1

07:47ÇarshovëStacioni Çarshovë

10:20KorçëStacioni Korçë

Morava 94
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 40 minuta
3

11:00KorçëStacioni Korçë

14:03TiranëStacioni Tiranë

Star Bus Korça
700Lekë
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 16 minuta
Çmimi total: 700 Lekë
1

08:18ÇarshovëStacioni Çarshovë

10:51KorçëStacioni Korçë

Morava 94
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 39 minuta
3

11:30KorçëStacioni Korçë

14:33TiranëStacioni Tiranë

El Alba 2 Sh.P.K
700Lekë
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 15 minuta
Çmimi total: 700 Lekë
1

08:47ÇarshovëStacioni Çarshovë

11:20KorçëStacioni Korçë

Argjiro SH.P.K
?€
2
Ndërrim në: Demokracia 95Pritja: 40 minuta
3

12:00KorçëStacioni Korçë

15:03TiranëStacioni Tiranë

Demokracia 95
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 16 minuta
1

08:47ÇarshovëStacioni Çarshovë

11:20KorçëStacioni Korçë

Argjiro SH.P.K
?€
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 55 minuta
3

12:15KorçëStacioni Korçë

15:18TiranëStacioni Tiranë

El Alba 2 Sh.P.K
700Lekë
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 31 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.