GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Burrel, Shqipëri Krujë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:53BurrelStacioni Burrel

08:51TiranëStacioni Tiranë

Ariu
?Lekë
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 9 minuta
3

09:00TiranëStacioni Tiranë

09:56KrujëStacioni Krujë

Shpresa - AL SH.P.K
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 3 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
1

09:53BurrelStacioni Burrel

10:51TiranëStacioni Tiranë

Ariu
?Lekë
2
Ndërrim në: A & A-TransPritja: 9 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

11:56KrujëStacioni Krujë

A & A-Trans
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 3 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
1

12:53BurrelStacioni Burrel

13:51TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 9 minuta
3

14:00TiranëStacioni Tiranë

14:56KrujëStacioni Krujë

Shpresa - AL SH.P.K
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 3 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
1

14:53BurrelStacioni Burrel

15:51TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 9 minuta
3

16:00TiranëStacioni Tiranë

16:56KrujëStacioni Krujë

Shpresa - AL SH.P.K
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 3 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
1

16:53BurrelStacioni Burrel

17:51TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: A & A-TransPritja: 9 minuta
3

18:00TiranëStacioni Tiranë

18:56KrujëStacioni Krujë

A & A-Trans
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 3 minuta
Çmimi total: 100 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.