GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Bulqizë, Shqipëri Tiranë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:30BulqizëStacioni Bulqizë

09:32TiranëStacioni Tiranë

Bulqiza Sh.P.K
400Lekë

08:00BulqizëStacioni Bulqizë

11:02TiranëStacioni Tiranë

Bulqiza Sh.P.K
400Lekë

11:00BulqizëStacioni Bulqizë

14:02TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
400Lekë

12:00BulqizëStacioni Bulqizë

15:02TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
400Lekë

13:00BulqizëStacioni Bulqizë

16:02TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
400Lekë

14:00BulqizëStacioni Bulqizë

17:02TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
400Lekë

16:00BulqizëStacioni Bulqizë

19:02TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
400Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:30BulqizëStacioni Bulqizë

09:39DurrësStacioni Durrës

Bulqiza Sh.P.K
100Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 30 minuta
3

10:09DurrësStacioni Durrës

10:30TiranëStacioni Tiranë

Argjiro SH.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë
1

07:00BulqizëStacioni Bulqizë

10:09DurrësStacioni Durrës

Bulqiza Sh.P.K
100Lekë
2
Ndërrim në: ArjaniPritja: 20 minuta
3

10:29DurrësStacioni Durrës

10:55TiranëStacioni Tiranë

Arjani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 55 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.