GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Bulqizë, Shqipëri Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:30BulqizëStacioni Bulqizë

09:32TiranëStacioni Tiranë

Bulqiza Sh.P.K
400Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Luna TravelPritja: 28 minuta
3

10:00TiranëStacioni Tiranë

10:35TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Luna Travel
4€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 5 minuta
Çmimi total: 4

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.