GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë Bulqizë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

06:35TiranëStacioni Tiranë

Luna Travel
4€
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 25 minuta
3

07:00TiranëStacioni Tiranë

10:02BulqizëStacioni Bulqizë

Shpresa - AL SH.P.K
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 2 minuta
1

07:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

07:35TiranëStacioni Tiranë

Luna Travel
4€
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 25 minuta
3

08:00TiranëStacioni Tiranë

11:02BulqizëStacioni Bulqizë

Shpresa - AL SH.P.K
400Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 2 minuta
Çmimi total: 4
1

08:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

08:35TiranëStacioni Tiranë

Luna Travel
4€
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 25 minuta
3

09:00TiranëStacioni Tiranë

12:02BulqizëStacioni Bulqizë

Shpresa - AL SH.P.K
400Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 2 minuta
Çmimi total: 4
1

09:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

09:35TiranëStacioni Tiranë

Luna Travel
4€
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 25 minuta
3

10:00TiranëStacioni Tiranë

13:02BulqizëStacioni Bulqizë

Shpresa - AL SH.P.K
400Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 2 minuta
Çmimi total: 4
1

10:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

10:35TiranëStacioni Tiranë

Luna Travel
4€
2
Ndërrim në: Bulqiza Sh.P.KPritja: 25 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

14:02BulqizëStacioni Bulqizë

Bulqiza Sh.P.K
400Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 2 minuta
Çmimi total: 4

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.