GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lushnje, Shqipëri Bulqizë, Shqipëri

1

07:33LushnjeStacioni Lushnje

09:11TiranëStacioni Tiranë

Poliçani Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 49 minuta
3

10:00TiranëStacioni Tiranë

13:02BulqizëStacioni Bulqizë

Shpresa - AL SH.P.K
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 29 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
1

07:40LushnjeStacioni Lushnje

09:18TiranëStacioni Tiranë

Gea Shpk
?Lekë
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 42 minuta
3

10:00TiranëStacioni Tiranë

13:02BulqizëStacioni Bulqizë

Shpresa - AL SH.P.K
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 22 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
1

07:41LushnjeStacioni Lushnje

09:19TiranëStacioni Tiranë

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 41 minuta
3

10:00TiranëStacioni Tiranë

13:02BulqizëStacioni Bulqizë

Shpresa - AL SH.P.K
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 21 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
1

07:49LushnjeStacioni Lushnje

09:27TiranëStacioni Tiranë

Skendi-2014
?Lekë
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 33 minuta
3

10:00TiranëStacioni Tiranë

13:02BulqizëStacioni Bulqizë

Shpresa - AL SH.P.K
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 13 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
1

07:50LushnjeStacioni Lushnje

09:15TiranëStacioni Tiranë

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 45 minuta
3

10:00TiranëStacioni Tiranë

13:02BulqizëStacioni Bulqizë

Shpresa - AL SH.P.K
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 12 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
1

08:00LushnjeStacioni Lushnje

09:38TiranëStacioni Tiranë

Koha Ekspres
250Lekë
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 22 minuta
3

10:00TiranëStacioni Tiranë

13:02BulqizëStacioni Bulqizë

Shpresa - AL SH.P.K
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 2 minuta
Çmimi total: 650 Lekë
1

08:00LushnjeStacioni Lushnje

09:38TiranëStacioni Tiranë

Star - Trans - Or
?Lekë
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 22 minuta
3

10:00TiranëStacioni Tiranë

13:02BulqizëStacioni Bulqizë

Shpresa - AL SH.P.K
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 2 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
1

08:06LushnjeStacioni Lushnje

09:44TiranëStacioni Tiranë

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 16 minuta
3

10:00TiranëStacioni Tiranë

13:02BulqizëStacioni Bulqizë

Shpresa - AL SH.P.K
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 56 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
1

08:20LushnjeStacioni Lushnje

09:45TiranëStacioni Tiranë

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 15 minuta
3

10:00TiranëStacioni Tiranë

13:02BulqizëStacioni Bulqizë

Shpresa - AL SH.P.K
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 42 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
1

08:31LushnjeStacioni Lushnje

10:09TiranëStacioni Tiranë

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Bulqiza Sh.P.KPritja: 51 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

14:02BulqizëStacioni Bulqizë

Bulqiza Sh.P.K
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 31 minuta
Çmimi total: 400 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.