GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Beograd, Serbi Suharekë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

12:00BeogradStacioni Beograd

18:40SuharekëStacioni Suharekë

19:52Dragash

Adio Tours
20€

21:00BeogradStacioni Beograd

03:40SuharekëStacioni Suharekë

04:52Dragash

Fjolla
?€

21:30BeogradStacioni Beograd

04:10SuharekëStacioni Suharekë

05:22Dragash

Adio Tours
20€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:40BeogradStacioni Beograd

14:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Erhan Trans
15€
2
Ndërrim në: GashiPritja: 20 minuta
3

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:13SuharekëStacioni Suharekë

Gashi
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 33 minuta
Çmimi total: 15
1

10:40BeogradStacioni Beograd

17:40PrizrenStacioni Prizren

Erhan Trans
20€
2
Ndërrim në: TeutaPritja: 15 minuta
3

17:55PrizrenStacioni Prizren

18:20SuharekëStacioni Suharekë

Teuta
1.5€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 40 minuta
Çmimi total: 21.5
1

12:00BeogradStacioni Beograd

18:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Adio Tours
15€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 45 minuta
3

19:15PrishtinëStacioni Prishtinë

20:28SuharekëStacioni Suharekë

Bres Turs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 28 minuta
Çmimi total: 15
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.