GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Beograd, Serbi Graçanicë, Kosovë

12:00BeogradStacioni Beograd

18:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Adio Tours
15€
Ndërrim në: Victoria ToursPritja: 30 minuta

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

19:19GraçanicëStacioni Graçanicë

Victoria Tours
0.8€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 19 minuta

12:00BeogradStacioni Beograd

18:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Adio Tours
15€
Ndërrim në: Janjeva-TursPritja: 30 minuta

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

19:05GraçanicëStacioni Graçanicë

Janjeva-Turs
?€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 5 minuta

12:00BeogradStacioni Beograd

18:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Adio Tours
15€
Ndërrim në: Mimoza 93Pritja: 50 minuta

19:20PrishtinëStacioni Prishtinë

19:39GraçanicëStacioni Graçanicë

Mimoza 93
?€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 39 minuta

12:00BeogradStacioni Beograd

18:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Adio Tours
15€
Ndërrim në: Buna ToursPritja: 1 orë, 10 minuta

19:40PrishtinëStacioni Prishtinë

19:59GraçanicëStacioni Graçanicë

Buna Tours
0.8€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 59 minuta

12:00BeogradStacioni Beograd

18:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Adio Tours
15€
Ndërrim në: Alp ComercPritja: 1 orë, 30 minuta

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:19GraçanicëStacioni Graçanicë

Alp Comerc
?€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 19 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.