GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Beograd, Serbi Deçan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:40BeogradStacioni Beograd

15:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Erhan Trans
15€
2
Ndërrim në: Try ToursPritja: 1 orë
3

16:40PrishtinëStacioni Prishtinë

18:40DeçanStacioni Deçan

Try Tours
5€

Informata

Kohëzgjatja totale:~8 orë
Çmimi total: 20
1

10:40BeogradStacioni Beograd

15:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Erhan Trans
15€
2
Ndërrim në: MendiPritja: 1 orë, 40 minuta
3

17:20PrishtinëStacioni Prishtinë

19:14DeçanStacioni Deçan

Mendi
5€

Informata

Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 34 minuta
Çmimi total: 15
1

12:00BeogradStacioni Beograd

18:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Adio Tours
15€
2
Ndërrim në: Omega T.Pritja: 50 minuta
3

19:20PrishtinëStacioni Prishtinë

21:14DeçanStacioni Deçan

Omega T.
5€

Informata

Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 14 minuta
Çmimi total: 15
1

12:00BeogradStacioni Beograd

18:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Adio Tours
15€
2
Ndërrim në: MirociPritja: 1 orë, 30 minuta
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:54DeçanStacioni Deçan

Miroci
5€

Informata

Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 54 minuta
Çmimi total: 15
1

21:30BeogradStacioni Beograd

05:30PrizrenStacioni Prizren

Adio Tours
20€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 1 orë, 20 minuta
3

06:50PrizrenStacioni Prizren

08:07DeçanStacioni Deçan

Halimaj
4€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~10 orë, 37 minuta
Çmimi total: 20

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.