GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Beograd, Serbi Balincë, Kosovë

1

10:40BeogradStacioni Beograd

15:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Erhan Trans
15€
2
Ndërrim në: OrbitaPritja: 20 minuta
3

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:30BalincëStacioni Balincë

Orbita
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 50 minuta
Çmimi total: 15
1

10:40BeogradStacioni Beograd

15:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Erhan Trans
15€
2
Ndërrim në: Armend ToursPritja: 20 minuta
3

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:42BalincëStacioni Balincë

Armend Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 2 minuta
Çmimi total: 15
1

10:40BeogradStacioni Beograd

15:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Erhan Trans
15€
2
Ndërrim në: KohaPritja: 40 minuta
3

16:20PrishtinëStacioni Prishtinë

16:50BalincëStacioni Balincë

Koha
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 10 minuta
Çmimi total: 15
1

10:40BeogradStacioni Beograd

15:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Erhan Trans
15€
2
Ndërrim në: Niku-ToursPritja: 50 minuta
3

16:30PrishtinëStacioni Prishtinë

17:09BalincëStacioni Balincë

Niku-Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 29 minuta
Çmimi total: 15
1

10:40BeogradStacioni Beograd

15:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Erhan Trans
15€
2
Ndërrim në: Gjocaj ToursPritja: 1 orë, 20 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:30BalincëStacioni Balincë

Gjocaj Tours
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 50 minuta
Çmimi total: 15
1

10:40BeogradStacioni Beograd

15:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Erhan Trans
15€
2
Ndërrim në: ShpattursPritja: 1 orë, 20 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:42BalincëStacioni Balincë

Shpatturs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 2 minuta
Çmimi total: 15
1

10:40BeogradStacioni Beograd

15:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Erhan Trans
15€
2
Ndërrim në: Berisha ImpexPritja: 1 orë, 20 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:39BalincëStacioni Balincë

Berisha Impex
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 59 minuta
Çmimi total: 15
1

12:00BeogradStacioni Beograd

18:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Adio Tours
15€
2
Ndërrim në: Kushtrimi NmPritja: 30 minuta
3

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

19:42BalincëStacioni Balincë

Kushtrimi Nm
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 42 minuta
Çmimi total: 15
1

12:00BeogradStacioni Beograd

18:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Adio Tours
15€
2
Ndërrim në: Berisha ImpexPritja: 30 minuta
3

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

19:39BalincëStacioni Balincë

Berisha Impex
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 39 minuta
Çmimi total: 15
1

12:00BeogradStacioni Beograd

18:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Adio Tours
15€
2
Ndërrim në: Omega T.Pritja: 50 minuta
3

19:20PrishtinëStacioni Prishtinë

19:50BalincëStacioni Balincë

Omega T.
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 50 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.