GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Basel, Zvicër Malishevë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

19:00BaselStacioni Basel

18:59PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
100€
2
Ndërrim në: DidiPritja: 31 minuta
3

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

20:17MalishevëStacioni Malishevë

Didi
3€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 17 minuta
Çmimi total: 100
1

19:00BaselStacioni Basel

18:59PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
100€
2
Ndërrim në: Shehu 2000Pritja: 1 orë, 1 minuta
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:54MalishevëStacioni Malishevë

Shehu 2000
3€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 54 minuta
Çmimi total: 100

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.