GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Avellino, Itali Tiranë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:30Romë

18:10AvellinoStacioni Avellino

20:10TiranëStacioni Tiranë

Alba Trans
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

18:10AvellinoStacioni Avellino

19:35DurrësStacioni Durrës

Alba Trans
?€
2
Ndërrim në: Tirka 2000 Sh.P.KPritja: 12 minuta
3

19:47DurrësStacioni Durrës

20:22TiranëStacioni Tiranë

Tirka 2000 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 12 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.