GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Arllat, Kosovë Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:11ArllatStacioni Arllat

13:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Korabi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arbeni ToursPritja: 43 minuta
3

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

18:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Arbeni Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 49 minuta
Çmimi total: 15
1

13:36ArllatStacioni Arllat

14:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Mendi Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arbeni ToursPritja: 15 minuta
3

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

18:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Arbeni Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 24 minuta
Çmimi total: 15
1

17:06ArllatStacioni Arllat

17:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Mendi Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Kabashi ToursPritja: 15 minuta
3

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:40TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Kabashi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 34 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.