GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Arllat, Kosovë Vushtrri, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:41ArllatStacioni Arllat

11:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Topalli
?€
2
Ndërrim në: Lindi Tours VushtriPritja: 10 minuta
3

11:30PrishtinëStacioni Prishtinë

12:02VushtrriStacioni Vushtrri

Lindi Tours Vushtri
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 21 minuta
1

15:41ArllatStacioni Arllat

16:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Shehu 2000
?€
2
Ndërrim në: ArianiPritja: 10 minuta
3

16:30PrishtinëStacioni Prishtinë

17:02VushtrriStacioni Vushtrri

Ariani
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 21 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.