GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Agrinjo, Greqi Tiranë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

23:00AgrinjoStacioni Agrinjo

04:50VlorëStacioni Vlorë

Ruci Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Interbus VloraPritja: 40 minuta
3

05:30VlorëStacioni Vlorë

08:00TiranëStacioni Tiranë

Interbus Vlora
6€
Kohëzgjatja totale:~9 orë
Çmimi total: 6
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.