GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë Novosellë (Pejë), Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:20TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

17:30PejëStacioni Pejë

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: Vellezerit TurkajPritja: 15 minuta
3

17:45PejëStacioni Pejë

18:02Novosellë (Pejë)Stacioni Novosellë (Pejë)

Vellezerit Turkaj
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 42 minuta
Çmimi total: 15
1

13:20TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

17:30PejëStacioni Pejë

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: ToliPritja: 30 minuta
3

18:00PejëStacioni Pejë

18:17Novosellë (Pejë)Stacioni Novosellë (Pejë)

Toli
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 57 minuta
Çmimi total: 15
1

13:20TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

17:30PejëStacioni Pejë

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: Te SalihuPritja: 45 minuta
3

18:15PejëStacioni Pejë

18:32Novosellë (Pejë)Stacioni Novosellë (Pejë)

Te Salihu
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 12 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.