GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Aeroporti Ndërkombëtar(Shkup) Berlin, Gjermani

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:30ShkupAeroporti Ndërkombëtar(Shkup)

09:10ShkupStacioni Shkup

W Transporter
3.3€
2
Ndërrim në: Nasir ToursPritja: 1 orë, 30 minuta
3

10:40ShkupStacioni Shkup

08:40BerlinStacioni Berlin

Nasir Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~24 orë, 10 minuta
Çmimi total: 3.3

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.