GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Aeroporti Adem Jashari Beograd, Serbi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:00PrishtinëAeroporti Adem Jashari

08:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Trafiku Urban
3€

Informata

2
Ndërrim në: Erhan TransPritja: 15 minuta
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:30BeogradStacioni Beograd

Erhan Trans
15€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 30 minuta
Çmimi total: 18
1

10:00PrishtinëAeroporti Adem Jashari

10:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Trafiku Urban
3€

Informata

2
Ndërrim në: Adio ToursPritja: 15 minuta
3

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:30BeogradStacioni Beograd

Adio Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 30 minuta
Çmimi total: 18
1

20:00PrishtinëAeroporti Adem Jashari

20:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Trafiku Urban
3€

Informata

2
Ndërrim në: Erhan TransPritja: 1 orë, 15 minuta
3

22:00PrishtinëStacioni Prishtinë

04:30BeogradStacioni Beograd

Erhan Trans
15€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 30 minuta
Çmimi total: 18
1

22:00PrishtinëAeroporti Adem Jashari

22:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Trafiku Urban
3€

Informata

2
Ndërrim në: Adio ToursPritja: 15 minuta
3

23:00PrishtinëStacioni Prishtinë

05:30BeogradStacioni Beograd

Adio Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 30 minuta
Çmimi total: 18

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.