GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Zagreb, Kroaci Fushë Kosovë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

20:00ZagrebStacioni Zagreb

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Vector Travel
50€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 20 minuta
3

11:20PrishtinëStacioni Prishtinë

11:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Monika
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~15 orë, 30 minuta
Çmimi total: 50
1

20:00ZagrebStacioni Zagreb

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Vector Travel
50€
2
Ndërrim në: BlediPritja: 30 minuta
3

11:30PrishtinëStacioni Prishtinë

11:42Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Bledi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~15 orë, 42 minuta
Çmimi total: 50
1

20:00ZagrebStacioni Zagreb

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Vector Travel
50€
2
Ndërrim në: Pajtimi TravelPritja: 30 minuta
3

11:30PrishtinëStacioni Prishtinë

11:45Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Pajtimi Travel
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~15 orë, 45 minuta
Çmimi total: 50
1

20:00ZagrebStacioni Zagreb

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Vector Travel
50€
2
Ndërrim në: KohaPritja: 40 minuta
3

11:40PrishtinëStacioni Prishtinë

11:50Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Koha
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~15 orë, 50 minuta
Çmimi total: 50
1

20:00ZagrebStacioni Zagreb

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Vector Travel
50€
2
Ndërrim në: Shehu 2000Pritja: 1 orë
3

12:00PrishtinëStacioni Prishtinë

12:17Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Shehu 2000
0.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~16 orë, 17 minuta
Çmimi total: 50
1

20:00ZagrebStacioni Zagreb

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Vector Travel
50€
2
Ndërrim në: BlediPritja: 1 orë
3

12:00PrishtinëStacioni Prishtinë

12:12Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Bledi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~16 orë, 12 minuta
Çmimi total: 50
1

20:00ZagrebStacioni Zagreb

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Vector Travel
50€
2
Ndërrim në: Leci ReisenPritja: 1 orë
3

12:00PrishtinëStacioni Prishtinë

12:15Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Leci Reisen
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~16 orë, 15 minuta
Çmimi total: 50
1

20:00ZagrebStacioni Zagreb

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Vector Travel
50€
2
Ndërrim në: BalaPritja: 1 orë
3

12:00PrishtinëStacioni Prishtinë

12:15Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Bala
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~16 orë, 15 minuta
Çmimi total: 50
1

20:00ZagrebStacioni Zagreb

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Vector Travel
50€
2
Ndërrim në: Bashkimi TuristPritja: 1 orë
3

12:00PrishtinëStacioni Prishtinë

12:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Bashkimi Turist
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~16 orë, 10 minuta
Çmimi total: 50
1

20:00ZagrebStacioni Zagreb

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Vector Travel
50€
2
Ndërrim në: AferditaPritja: 1 orë
3

12:00PrishtinëStacioni Prishtinë

12:15Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Aferdita
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~16 orë, 15 minuta
Çmimi total: 50

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.