GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Xërxë, Kosovë Lipjan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:04XërxëStacioni Xërxë

15:39PrizrenStacioni Prizren

Xeni Tours
2€
2
Ndërrim në: Zhur ToursPritja: 21 minuta
3

16:00PrizrenStacioni Prizren

17:35LipjanStacioni Lipjan

Zhur Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 31 minuta
Çmimi total: 2
1

15:51XërxëStacioni Xërxë

16:22PrizrenStacioni Prizren

Monika
2€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 18 minuta
3

16:40PrizrenStacioni Prizren

18:15LipjanStacioni Lipjan

Bres Turs
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 24 minuta
Çmimi total: 2
1

17:19XërxëStacioni Xërxë

17:54PrizrenStacioni Prizren

Ylli
?€
2
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 16 minuta
3

18:10PrizrenStacioni Prizren

19:20LipjanStacioni Lipjan

Memi Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 1 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.