GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vrellë, Kosovë Ulqin, Mali i Zi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:45VrellëStacioni Vrellë

16:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Aferdita
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 45 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

23:00UlqinStacioni Ulqin

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 15 minuta
Çmimi total: 15
1

16:05VrellëStacioni Vrellë

16:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Erona
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 25 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

23:00UlqinStacioni Ulqin

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 55 minuta
Çmimi total: 15
1

19:28VrellëStacioni Vrellë

19:39IstogStacioni Istog

Samiri
?€
2
Ndërrim në: Niku-ToursPritja: 1 orë, 21 minuta
3

21:00IstogStacioni Istog

03:30UlqinStacioni Ulqin

Niku-Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 2 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.