GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vrellë, Kosovë Komoran, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:35VrellëStacioni Vrellë

18:05PrishtinëStacioni Prishtinë

Erona
?€
2
Ndërrim në: Bashkimi ReisenPritja: 10 minuta
3

18:15PrishtinëStacioni Prishtinë

18:55KomoranStacioni Komoran

Bashkimi Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 20 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.