GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Komoran, Kosovë Vrellë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:39KomoranStacioni Komoran

15:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Armend Tours
?€
2
Ndërrim në: EronaPritja: 14 minuta
3

15:15PrishtinëStacioni Prishtinë

15:45VrellëStacioni Vrellë

Erona
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 6 minuta
1

15:09KomoranStacioni Komoran

15:19Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Shpatturs
?€
2
Ndërrim në: EronaPritja: 11 minuta
3

15:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

15:45VrellëStacioni Vrellë

Erona
?€
Kohëzgjatja totale:~36 minuta
1

16:10KomoranStacioni Komoran

16:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Erlines
?€
2
Ndërrim në: EronaPritja: 13 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:30VrellëStacioni Vrellë

Erona
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 20 minuta
1

17:18KomoranStacioni Komoran

17:48PrishtinëStacioni Prishtinë

Bajriqi
?€
2
Ndërrim në: AferditaPritja: 12 minuta
3

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:30VrellëStacioni Vrellë

Aferdita
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 12 minuta
1

18:09KomoranStacioni Komoran

18:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Kushtrimi Nm
?€
2
Ndërrim në: EronaPritja: 14 minuta
3

18:45PrishtinëStacioni Prishtinë

19:15VrellëStacioni Vrellë

Erona
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 6 minuta
1

18:39KomoranStacioni Komoran

18:49Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Edonisi
?€
2
Ndërrim në: EronaPritja: 11 minuta
3

19:00Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

19:15VrellëStacioni Vrellë

Erona
?€
Kohëzgjatja totale:~36 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.