GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vorë, Shqipëri Çorovodë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:00Tiranë

06:17VorëStacioni Vorë

10:02ÇorovodëStacioni Çorovodë

Qani Sh.P.K
?Lekë

11:10Tiranë

11:27VorëStacioni Vorë

15:12ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë

13:00Tiranë

13:17VorëStacioni Vorë

17:02ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë

14:30Tiranë

14:47VorëStacioni Vorë

18:32ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë

16:10Tiranë

16:27VorëStacioni Vorë

20:12ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

05:02VorëStacioni Vorë

06:23LushnjeStacioni Lushnje

Anbastar
?Lekë
Ndërrim në: Koha EkspresPritja: 37 minuta

07:00LushnjeStacioni Lushnje

09:24ÇorovodëStacioni Çorovodë

Koha Ekspres
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 22 minuta

05:17VorëStacioni Vorë

06:38LushnjeStacioni Lushnje

Tirka 2000
?€
Ndërrim në: Koha EkspresPritja: 22 minuta

07:00LushnjeStacioni Lushnje

09:24ÇorovodëStacioni Çorovodë

Koha Ekspres
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 7 minuta

05:17VorëStacioni Vorë

06:38LushnjeStacioni Lushnje

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Koha EkspresPritja: 22 minuta

07:00LushnjeStacioni Lushnje

09:24ÇorovodëStacioni Çorovodë

Koha Ekspres
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 7 minuta

05:17VorëStacioni Vorë

06:38LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Ndërrim në: Koha EkspresPritja: 22 minuta

07:00LushnjeStacioni Lushnje

09:24ÇorovodëStacioni Çorovodë

Koha Ekspres
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 7 minuta

05:17VorëStacioni Vorë

06:25LushnjeStacioni Lushnje

Arjani
?Lekë
Ndërrim në: Koha EkspresPritja: 35 minuta

07:00LushnjeStacioni Lushnje

09:24ÇorovodëStacioni Çorovodë

Koha Ekspres
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 7 minuta

05:47VorëStacioni Vorë

06:05DurrësStacioni Durrës

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Qani Sh.P.KPritja: 30 minuta

06:35DurrësStacioni Durrës

10:02ÇorovodëStacioni Çorovodë

Qani Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 15 minuta

05:47VorëStacioni Vorë

06:05DurrësStacioni Durrës

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Qani Sh.P.KPritja: 30 minuta

06:35DurrësStacioni Durrës

10:02ÇorovodëStacioni Çorovodë

Qani Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 15 minuta

05:47VorëStacioni Vorë

06:05DurrësStacioni Durrës

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Ndërrim në: Qani Sh.P.KPritja: 30 minuta

06:35DurrësStacioni Durrës

10:02ÇorovodëStacioni Çorovodë

Qani Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 15 minuta

05:47VorëStacioni Vorë

07:08LushnjeStacioni Lushnje

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Qani Sh.P.KPritja: 30 minuta

07:38LushnjeStacioni Lushnje

10:02ÇorovodëStacioni Çorovodë

Qani Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 15 minuta

05:47VorëStacioni Vorë

07:08LushnjeStacioni Lushnje

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Qani Sh.P.KPritja: 30 minuta

07:38LushnjeStacioni Lushnje

10:02ÇorovodëStacioni Çorovodë

Qani Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 15 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.