GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Viti, Kosovë Vienë, Austri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:15VitiStacioni Viti

15:52FerizajStacioni Ferizaj

Endriti Sh.P.K
1€
2
Ndërrim në: Bici ComPritja: 2 orë, 8 minuta
3

18:00FerizajStacioni Ferizaj

12:00VienëStacioni Vienë

Bici Com
50€
Kohëzgjatja totale:~20 orë, 45 minuta
Çmimi total: 51
1

16:15VitiStacioni Viti

16:52FerizajStacioni Ferizaj

Endriti Sh.P.K
1€
2
Ndërrim në: Bici ComPritja: 1 orë, 8 minuta
3

18:00FerizajStacioni Ferizaj

12:00VienëStacioni Vienë

Bici Com
50€
Kohëzgjatja totale:~19 orë, 45 minuta
Çmimi total: 51
1

17:00VitiStacioni Viti

17:35FerizajStacioni Ferizaj

Bleri Travel
1€
2
Ndërrim në: Bici ComPritja: 25 minuta
3

18:00FerizajStacioni Ferizaj

12:00VienëStacioni Vienë

Bici Com
50€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~19 orë
Çmimi total: 1

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.