GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Viti, Kosovë Tetovë, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:10VitiStacioni Viti

07:42FerizajStacioni Ferizaj

Endriti Sh.P.K
1€
2
Ndërrim në: Era ToursPritja: 18 minuta
3

08:00FerizajStacioni Ferizaj

09:53TetovëStacioni Tetovë

Era Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 43 minuta
Çmimi total: 1
1

08:00VitiStacioni Viti

09:14ShkupStacioni Shkup

Kater Vellezerit
0.5€
2
Ndërrim në: Euro LiniaPritja: 16 minuta
3

09:30ShkupStacioni Shkup

10:11TetovëStacioni Tetovë

Euro Linia
?den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 11 minuta
1

08:00VitiStacioni Viti

09:14ShkupStacioni Shkup

Kater Vellezerit
0.5€
2
Ndërrim në: EuroturistPritja: 16 minuta
3

09:30ShkupStacioni Shkup

10:11TetovëStacioni Tetovë

Euroturist
?den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 11 minuta
1

08:00VitiStacioni Viti

09:14ShkupStacioni Shkup

Kater Vellezerit
0.5€
2
Ndërrim në: Globus TuristPritja: 18 minuta
3

09:32ShkupStacioni Shkup

10:13TetovëStacioni Tetovë

Globus Turist
?den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 13 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.