GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Viti, Kosovë Shtime, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:00VitiStacioni Viti

17:35FerizajStacioni Ferizaj

Bleri Travel
1€
2
Ndërrim në: Dili ComercPritja: 10 minuta
3

17:45FerizajStacioni Ferizaj

18:00ShtimeStacioni Shtime

Dili Comerc
0.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~1 orë
Çmimi total: 1

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.