GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shtime, Kosovë Viti, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:20ShtimeStacioni Shtime

10:35FerizajStacioni Ferizaj

Dili Comerc
?€
2
Ndërrim në: N.T.Albana ZllatarPritja: 10 minuta
3

10:45FerizajStacioni Ferizaj

11:22VitiStacioni Viti

N.T.Albana Zllatar
1€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 2 minuta
Çmimi total: 1
1

10:20ShtimeStacioni Shtime

10:35FerizajStacioni Ferizaj

Dili Comerc
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Bleri TravelPritja: 10 minuta
3

10:45FerizajStacioni Ferizaj

11:20VitiStacioni Viti

Bleri Travel
1€
Kohëzgjatja totale:~1 orë
Çmimi total: 1
1

12:35ShtimeStacioni Shtime

12:50FerizajStacioni Ferizaj

Dili Comerc
?€
2
Ndërrim në: N.T.Albana ZllatarPritja: 10 minuta
3

13:00FerizajStacioni Ferizaj

13:37VitiStacioni Viti

N.T.Albana Zllatar
1€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 2 minuta
Çmimi total: 1
1

12:35ShtimeStacioni Shtime

12:50FerizajStacioni Ferizaj

Dili Comerc
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Bleri TravelPritja: 10 minuta
3

13:00FerizajStacioni Ferizaj

13:35VitiStacioni Viti

Bleri Travel
1€
Kohëzgjatja totale:~1 orë
Çmimi total: 1
1

13:35ShtimeStacioni Shtime

13:50FerizajStacioni Ferizaj

Dili Comerc
?€
2
Ndërrim në: Endriti Sh.P.KPritja: 10 minuta
3

14:00FerizajStacioni Ferizaj

14:37VitiStacioni Viti

Endriti Sh.P.K
1€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 2 minuta
Çmimi total: 1
1

16:50ShtimeStacioni Shtime

17:05FerizajStacioni Ferizaj

Goni Com
?€
2
Ndërrim në: Endriti Sh.P.KPritja: 10 minuta
3

17:15FerizajStacioni Ferizaj

17:52VitiStacioni Viti

Endriti Sh.P.K
1€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 2 minuta
Çmimi total: 1

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.