GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vels, Austri Deçan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:00VelsStacioni Vels

12:00TiranëStacioni Tiranë

Arditi Tours
60€
2
Ndërrim në: NakajPritja: 2 orë
3

14:00TiranëStacioni Tiranë

17:57DeçanStacioni Deçan

Nakaj
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 57 minuta
Çmimi total: 60
1

12:00VelsStacioni Vels

06:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Loshi Reisen
50€
2
Ndërrim në: MirociPritja: 2 orë, 40 minuta
3

08:40PrishtinëStacioni Prishtinë

10:34DeçanStacioni Deçan

Miroci
3€
Kohëzgjatja totale:~22 orë, 34 minuta
Çmimi total: 53
1

12:00VelsStacioni Vels

06:00PrizrenStacioni Prizren

Loshi Reisen
50€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 50 minuta
3

06:50PrizrenStacioni Prizren

08:07DeçanStacioni Deçan

Halimaj
4€
Kohëzgjatja totale:~20 orë, 7 minuta
Çmimi total: 54
1

12:00VelsStacioni Vels

06:00GjakovëStacioni Gjakovë

Loshi Reisen
50€
2
Ndërrim në: GramoziPritja: 30 minuta
3

06:30GjakovëStacioni Gjakovë

06:57DeçanStacioni Deçan

Gramozi
2€
Kohëzgjatja totale:~18 orë, 57 minuta
Çmimi total: 52
1

12:00VelsStacioni Vels

06:00PejëStacioni Pejë

Loshi Reisen
50€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 45 minuta
3

06:45PejëStacioni Pejë

07:05DeçanStacioni Deçan

Monika
1.5€
Kohëzgjatja totale:~19 orë, 5 minuta
Çmimi total: 51.5
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.