GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Vels, Austri Gjakovë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

11:00VelsStacioni Vels

02:00GjakovëStacioni Gjakovë

Arditi Tours
40€

12:00VelsStacioni Vels

06:00GjakovëStacioni Gjakovë

Loshi Reisen
50€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:00VelsStacioni Vels

12:00TiranëStacioni Tiranë

Arditi Tours
60€
2
Ndërrim në: Gashi TravelPritja: 1 orë
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

16:50GjakovëStacioni Gjakovë

Gashi Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 50 minuta
Çmimi total: 75
1

12:00VelsStacioni Vels

06:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Loshi Reisen
50€
2
Ndërrim në: Armend ToursPritja: 2 orë
3

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

09:31GjakovëStacioni Gjakovë

Armend Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~21 orë, 31 minuta
Çmimi total: 55
1

12:00VelsStacioni Vels

06:00PrizrenStacioni Prizren

Loshi Reisen
50€
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 30 minuta
3

06:30PrizrenStacioni Prizren

07:25GjakovëStacioni Gjakovë

Atmaxha
2.5€
Kohëzgjatja totale:~19 orë, 25 minuta
Çmimi total: 52.5
1

12:00VelsStacioni Vels

06:00PejëStacioni Pejë

Loshi Reisen
50€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 45 minuta
3

06:45PejëStacioni Pejë

07:32GjakovëStacioni Gjakovë

Monika
3€
Kohëzgjatja totale:~19 orë, 32 minuta
Çmimi total: 53
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.