GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Ulm, Gjermani Podgoricë, Mali i Zi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:00UlmStacioni Ulm

15:30PrizrenStacioni Prizren

Barileva
80€
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 3 orë
3

18:30PrizrenStacioni Prizren

23:30PodgoricëStacioni Podgoricë

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 30 minuta
Çmimi total: 95

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.