GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Koln, Gjermani Podgoricë, Mali i Zi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:00KolnStacioni Koln

05:29TiranëStacioni Tiranë

Deva Tours
110€
2
Ndërrim në: Drita TravelPritja: 31 minuta
3

06:00TiranëStacioni Tiranë

09:30PodgoricëStacioni Podgoricë

Drita Travel
25€
Kohëzgjatja totale:~27 orë, 30 minuta
Çmimi total: 135
1

06:00KolnStacioni Koln

05:29TiranëStacioni Tiranë

Deva Tours
110€
2
Ndërrim në: Old Town TravelPritja: 2 orë, 31 minuta
3

08:00TiranëStacioni Tiranë

11:30PodgoricëStacioni Podgoricë

Old Town Travel
25€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~29 orë, 30 minuta
Çmimi total: 110
1

07:00KolnStacioni Koln

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
100€
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 3 orë
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

23:30PodgoricëStacioni Podgoricë

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~16 orë, 30 minuta
Çmimi total: 115
1

07:00KolnStacioni Koln

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
100€
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 5 orë
3

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

02:20PodgoricëStacioni Podgoricë

Barileva
15€

Informata

Kohëzgjatja totale:~19 orë, 20 minuta
Çmimi total: 115
1

07:00KolnStacioni Koln

15:30PrizrenStacioni Prizren

Barileva
100€
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 3 orë
3

18:30PrizrenStacioni Prizren

23:30PodgoricëStacioni Podgoricë

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~16 orë, 30 minuta
Çmimi total: 115
1

07:00KolnStacioni Koln

15:30PejëStacioni Pejë

Barileva
100€
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 5 orë
3

20:30PejëStacioni Pejë

02:20PodgoricëStacioni Podgoricë

Barileva
15€
Kohëzgjatja totale:~19 orë, 20 minuta
Çmimi total: 115

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.