GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Prugoc, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:45TiranëStacioni Tiranë

09:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Arbeni Tours
15€
2
Ndërrim në: Leci ReisenPritja: 20 minuta
3

09:40PrishtinëStacioni Prishtinë

10:01PrugocStacioni Prugoc

Leci Reisen
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 16 minuta
Çmimi total: 15
1

05:45TiranëStacioni Tiranë

09:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Arbeni Tours
15€
2
Ndërrim në: Metehia TuristPritja: 20 minuta
3

09:40PrishtinëStacioni Prishtinë

10:01PrugocStacioni Prugoc

Metehia Turist
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 16 minuta
Çmimi total: 15
1

05:45TiranëStacioni Tiranë

09:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Arbeni Tours
15€
2
Ndërrim në: ArdhmeriaPritja: 30 minuta
3

09:50PrishtinëStacioni Prishtinë

10:11PrugocStacioni Prugoc

Ardhmeria
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 26 minuta
Çmimi total: 15
1

05:45TiranëStacioni Tiranë

09:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Arbeni Tours
15€
2
Ndërrim në: Besi ToursPritja: 40 minuta
3

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:21PrugocStacioni Prugoc

Besi Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 36 minuta
Çmimi total: 15
1

06:00TiranëStacioni Tiranë

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Tirana Metropol
15€
2
Ndërrim në: Llapi T ReisPritja: 20 minuta
3

10:20PrishtinëStacioni Prishtinë

10:41PrugocStacioni Prugoc

Llapi T Reis
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 41 minuta
Çmimi total: 15
1

06:00TiranëStacioni Tiranë

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Tirana Metropol
15€
2
Ndërrim në: DitaPritja: 20 minuta
3

10:20PrishtinëStacioni Prishtinë

10:41PrugocStacioni Prugoc

Dita
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 41 minuta
Çmimi total: 15
1

06:00TiranëStacioni Tiranë

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Tirana Metropol
15€
2
Ndërrim në: Flutra ReisenPritja: 40 minuta
3

10:40PrishtinëStacioni Prishtinë

11:01PrugocStacioni Prugoc

Flutra Reisen
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 1 minuta
Çmimi total: 15
1

06:00TiranëStacioni Tiranë

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Tirana Metropol
15€
2
Ndërrim në: Beni ReisPritja: 45 minuta
3

10:45PrishtinëStacioni Prishtinë

11:06PrugocStacioni Prugoc

Beni Reis
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 6 minuta
Çmimi total: 15
1

06:30TiranëStacioni Tiranë

10:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Shpresa - AL SH.P.K
15€
2
Ndërrim në: Beni ReisPritja: 15 minuta
3

10:45PrishtinëStacioni Prishtinë

11:06PrugocStacioni Prugoc

Beni Reis
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 36 minuta
Çmimi total: 15
1

06:30TiranëStacioni Tiranë

10:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Shpresa - AL SH.P.K
15€
2
Ndërrim në: MentoriPritja: 30 minuta
3

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

11:21PrugocStacioni Prugoc

Mentori
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 51 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.