GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Prelez Jerlive, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:30TiranëStacioni Tiranë

10:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Shpresa - AL SH.P.K
15€
2
Ndërrim në: Fehmi-CompanyPritja: 15 minuta
3

10:45PrishtinëStacioni Prishtinë

11:24Prelez JerliveStacioni Prelez Jerlive

Fehmi-Company
1.5€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 54 minuta
Çmimi total: 16.5
1

06:30TiranëStacioni Tiranë

10:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Shpresa - AL SH.P.K
15€
2
Ndërrim në: Fatoni-ReisenPritja: 30 minuta
3

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

11:39Prelez JerliveStacioni Prelez Jerlive

Fatoni-Reisen
1.5€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 9 minuta
Çmimi total: 16.5
1

06:30TiranëStacioni Tiranë

10:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Shpresa - AL SH.P.K
15€
2
Ndërrim në: Cufa-ReisenPritja: 45 minuta
3

11:15PrishtinëStacioni Prishtinë

11:54Prelez JerliveStacioni Prelez Jerlive

Cufa-Reisen
1.5€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 24 minuta
Çmimi total: 16.5
1

07:00TiranëStacioni Tiranë

12:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€

Informata

2
Ndërrim në: Meti TPritja: 15 minuta
3

12:15PrishtinëStacioni Prishtinë

12:54Prelez JerliveStacioni Prelez Jerlive

Meti T
1.5€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 54 minuta
Çmimi total: 16.5
1

07:00TiranëStacioni Tiranë

12:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€

Informata

2
Ndërrim në: Endriti Sh.P.KPritja: 30 minuta
3

12:30PrishtinëStacioni Prishtinë

13:10Prelez JerliveStacioni Prelez Jerlive

Endriti Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 10 minuta
Çmimi total: 15
1

07:00TiranëStacioni Tiranë

12:00FerizajStacioni Ferizaj

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: N.T.Sh.Veha TransPritja: 20 minuta
3

12:20FerizajStacioni Ferizaj

12:32Prelez JerliveStacioni Prelez Jerlive

N.T.Sh.Veha Trans
0.5€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 32 minuta
Çmimi total: 15.5
1

07:00TiranëStacioni Tiranë

12:00FerizajStacioni Ferizaj

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: MedinaPritja: 45 minuta
3

12:45FerizajStacioni Ferizaj

12:56Prelez JerliveStacioni Prelez Jerlive

Medina
0.5€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 56 minuta
Çmimi total: 15.5
1

07:00TiranëStacioni Tiranë

12:00FerizajStacioni Ferizaj

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: N.T.Sh BekaPritja: 54 minuta
3

12:54FerizajStacioni Ferizaj

13:10Prelez JerliveStacioni Prelez Jerlive

N.T.Sh Beka
?€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 10 minuta
Çmimi total: 15
1

09:00TiranëStacioni Tiranë

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Kabashi Tours
15€
2
Ndërrim në: Arbeni ToursPritja: 15 minuta
3

13:15PrishtinëStacioni Prishtinë

13:54Prelez JerliveStacioni Prelez Jerlive

Arbeni Tours
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 54 minuta
Çmimi total: 15
1

09:00TiranëStacioni Tiranë

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Kabashi Tours
15€
2
Ndërrim në: AziziPritja: 30 minuta
3

13:30PrishtinëStacioni Prishtinë

14:09Prelez JerliveStacioni Prelez Jerlive

Azizi
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 9 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.