GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Malësi e Re, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:00TiranëStacioni Tiranë

17:00PrizrenStacioni Prizren

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: Nt DardaniPritja: 30 minuta
3

17:30PrizrenStacioni Prizren

17:45Malësi e ReStacioni Malësi e Re

Nt Dardani
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 45 minuta
Çmimi total: 15
1

14:30TiranëStacioni Tiranë

17:30PrizrenStacioni Prizren

Albani Tours
15€
2
Ndërrim në: DardiPritja: 30 minuta
3

18:00PrizrenStacioni Prizren

18:35Malësi e ReStacioni Malësi e Re

Dardi
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 5 minuta
Çmimi total: 15
1

15:30TiranëStacioni Tiranë

18:30PrizrenStacioni Prizren

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 30 minuta
3

19:00PrizrenStacioni Prizren

19:35Malësi e ReStacioni Malësi e Re

Bres Turs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 5 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.